Kategorie: Foto, Moje szczurki

Drugie urodziny Mikana i Totoro!

Dzisiaj 2 latka skończył Totoro SunRat’s :) Totek jest kochanym dużym misiem, który bardzo lubi pieszczoty i wręcz się ich domaga. Obecnie wszyscy chłopcy są leczeni ze względu na infekcję dróg oddechowych, dlatego sesja trwała bardzo krótko, żeby ich nie stresować. Swoją drogą ja też walczę z grypą, więc piszę do Was spod ciepłego koca popijając gorącą herbatę ;)

szczurek totoro ma 2 lata szczurek totoro ma 2 lata

Kilka dni temu, bo 20-go stycznia 2 lata skończył też Mikan Rotta Taivas. Mikan jest rozrywkowym chłopakiem, który woli bawić się z człowiekiem i ganiać po wybiegu, ni ma cierpliwości do głaskania. Na urodziny chłopcy dostali 2 torciki z suszonych ziół i warzyw, które dostaliśmy w prezencie od pupilkowo.com. Pewnie woleliby ciastka, ale warzywa zdrowsze i mniej kaloryczne ;)

szczurek mikan ma 2 lata szczurek mikan ma 2 lata

W stadzie jest też Fiołek Zirrael Rattery (29.01. skończy 2 lata i 4 miesiące) :) Fiołek jest z nami od niedawna, bo od października. Dał się poznać jako spokojny wrażliwy chłopak, który łatwo się stresuje, ale dotyk i głaskanie go uspakajają. Po Fiołku nie widać w ogóle wieku. Jest aktywny i w pełni sprawny.

szczurek fiolek szczurek fiolek

Najstarszy z całej czwórki jest Pringles SunRat’s – 28-go stycznia skończy 2 latka i 8 miesięcy. Pringles mimo wieku jest aktywny i nadal alfuje całemu stadu <3 Uwielbia człowieka i inne szczury, szczególnie ich iskanie :D Tylne łapki już nieco niedomagają, co nie przeszkadza mu we wspinaniu się na najwyższy poziom w klatce a także w bieganiu po pokoju. Mam nadzieję, że chłopcy będą żyli jak najdłużej, oby do 4 lat, o! :)

szczurek pringles szczurek pringles