Kategorie: Konkursy

Konkurs pt. Raj dla Ogonów!

Patrzycie na klatkę Waszych Szczurów i myślicie: „Te to mają jak w raju!”? Jeśli tak, to jest to konkurs właśnie dla Was!
Wysyłajcie zdjęcia klatek, opisujcie swoje patenty i pomysły, pokażcie jak stylowo mieszkają Wasze Ogony. Na zdjęcia czekam do 20 czerwca do godziny 23:59:59.
Co można wygrać? Obraz na płótnie z dowolnie wybranym zdjęciem z mojego bloga.
Przewidziane są też wyróżnienia – przypinki, również z dowolnym zdjęciem z Ogonkowo.pl :)

Poniżej przedstawiam zasady konkursu:

1. Konkurs polega na wysłaniu od jednego do czterech zdjęć klatki, w której mieszkają szczury na adres: [email protected]

2. Do zdjęć należy dołączyć informację o:
– wymiarach klatki (dł. x szer. x wys.),
– ilości szczurzych lokatorów,
– przedziale wiekowym szczurów (do 2 lat /powyżej 2 lat /do 2 lat i powyżej 2 lat).

Mile widziany również opis elementów wyposażenia czy sposobów mocowania (np. hamak plaster miodu, koszyczek na klamerki, mocowanie zaciskami do kabli). Opis może być naniesiony na zdjęcie.

3. Wytyczne do zdjęć:
– przynajmniej jedno zdjęcie musi pokazywać klatkę w całości,
– zdjęcie/zdjęcia muszą być wyraźne, aby dało się rozpoznać elementy wyposażenia,
– elementy niewidoczne na zdjęciu będą traktowane tak, jakby ich nie było, dlatego jeśli czegoś nie udało się uchwycić na zdjęciu, dobrze to dodać w opisie (np. kuweta narożna, poidło kulkowe, drewniany narożny domek),
– w konkursie nie biorą udziału: klatki przeznaczone na rekonwalescencję po zabiegach, porodówki, klatki tymczasowe podczas łączenia nowych szczurów ze stadem.

4. Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie profilu Ogonkowo.pl na Facebooku: facebook.com/ogonkowo

5. Konkurs trwa od 11 czerwca do 27 czerwca do godziny 23:59:59 (został przedłużony o 7 dni).

6. Oceniany będzie sposób urządzenia klatki czyli: ilość elementów (nie za dużo, nie za mało), funkcjonalność rozmieszczenia wyposażenia, dostosowanie klatki do wieku szczurów, pomysłowość (zastosowanie oryginalnych, innowacyjnych rozwiązań), estetyczny wygląd.

7. W skład jury oceniającego wchodzi: Anika Bargiel-Madeja, właściciel bloga Ogonkowo.pl

8. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 2 lipca do godziny 22:00 (w związku z przedłużeniem konkursu, ogłoszenie wyników nastąpi do 2 lipca).

9. W konkursie przewidziany jest jeden Zwycięzca – właściciel najlepszej klatki, który otrzyma dowolnie wybrane zdjęcie ze strony Ogonkowo.pl na płótnie o wymiarach 30×40 cm. Możliwe jest także przyznanie wyróżnieńprzypinek ze zdjęciami szczurów (dowolnie wybrane ze strony Ogonkowo.pl). 

10. Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

DSC_1631o