Kategorie: Foto

Świętujemy trzecie urodziny Fergie!

Nasza kochana Fergie z hodowli SunRat’s w piątek 24.05. obchodziła trzecie urodziny :) Babcinka jest w świetnej kondycji jak na swój wiek. Starczy zanik mięśni w tylnych łapkach rekompensuje sobie przednimi i potrafi się nadal szybko przemieszczać (zwłaszcza kiedy w zasięgu wzroku jest coś dobrego). Od prawie 3 miesięcy walczymy z ropą w lewym uszku, dostawała już kilka antybiotyków, miała czyszczone uszko pod narkozą, codziennie zakrapiane płynem do uszu. Próbujemy jeszcze z innym antybiotykiem i maścią. Fergie jest bardzo dzielna i podczas czyszczenia uszu liże i iska moje palce, nawet jeśli dzieje się to u weterynarza.

Na tę specjalną okazję Fergie dostała szczurzy torcik złożony z danio, bananów, arbuza i borówek. Kelly również załapała się na imprezę ;) Borówkami pogardziły obie :P, ale pozostałe owoce i serek zniknęły w ciągu jednej nocy ;)

Jak dotąd Fergie to najdłużej żyjący szczur jakiego miałam. Kelly też jest już wiekowa – 7 czerwca skończy 2 lata i 8 miesięcy. Mam nadzieję, że obydwie będą ze mną jak najdłużej.